Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie

Ożywiamy wspomnienia z pracy w PRL – prześlij zdjęcia i wygraj nagrody!
Czasy PRL, choć minęło od nich ponad 20 lat, nadal są w pamięci wielu Polaków, którzy wtedy żyli i starali się radzić sobie jak najlepiej, pomimo trudności. Jeśli należysz do tego pokolenia, dołącz do ciekawego konkursu i pomóż stworzyć galerię historycznych pod hasłem #NaszaPracawPRL.
Konkurs na zdjęcia związane z pracą w czasach Polski Ludowej to nowy projekt skierowany do mieszkańców obszaru woj. dolnośląskiego i opolskiego w wieku minimum 50 lat. Aby zgłosić się do konkursu, konieczne jest dokonanie zgłoszenia poprzez formularz internetowy i przesłanie w nim do 3 zdjęć ze swojej pracy w czasach PRL (fotografie w formie cyfrowej, np. skany). Konkurs w całości odbywa się przez internet.
Uwaga! Do projektu uczestnika może zgłosić również jego bliski lub znajomy, w takim przypadku należy podać w formularzu dane zgłaszającego.
Co ważne, wszystkie fotografie otrzymane od uczestników organizatorzy konkursu „Nasza praca w PRL” zamieszczą w pokonkursowej wirtualnej galerii!
Chcesz wziąć udział w tej internetowej zabawie? Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziesz poniżej:
Na zgłoszenie masz czas jeszcze do 12 stycznia 2021 roku. Do wygrania telefony komórkowe, książki, gadżety i kurs komputerowy od platformy strefakursow.pl. Zapraszamy!
Organizatorem konkursu jest portal pracy Aplikuj.pl.