Rozegrany mecz KP MCK VS LKS PŁOMIEŃ DOBROMIERZ

Mecz ligowy KP MCK Mieroszów z LKS Płomień Dobromierz zakończył się wynikiem 8:1 dla Mieroszowa!!! 🤩💪⚽️
Cieszy sam wynik, ale również gra na boisku. Gospodarze (KP MCK) układali grę oraz kontrolowali przebieg spotkania przez cały mecz. Stwarzali wiele akcji do strzelenia bramki, lecz nie zawsze się udawało. Bramkarz gości popisał się swoimi umiejętnościami i wybronił kilka 100% strzałów. Wynik do połowy 1:1.
Druga część spotkania pokazała, że Gospodarze potrafią więcej i chcą wygrać za wszelką cenę. Uderzali precyzyjnie na bramkę i budowali akcję do obrony. Strzelanie 7 bramek w drugiej połowie – dało ostatecznie zwycięstwo!! Cała drużyna nie kryła podekscytowania i dumy z wygranej!! Kibice, którzy są z Nami zawsze – szaleli z radości!!
Dziękujemy Wam, że jesteście!!
⚽️Bramki:
5’ Oskar Sierocki
48’ Dominik Pacześny
50’ Oskar Sierocki
51’ Dominik Pacześny
53’ Patryk Pacześny
87’ Patryk Pacześny
89’ Patryk Czernik

🔁Zmiany:
49’ Tomasz Paluch za Patryka Zapartego
55’ Adrian Kołodziejczyk za Marcina Szulist
57’ Kacper Woszczek za Dominika Pacześnego
82’ Piotr Paluch za Jakuba Namlika
86’ Mateusz Żywczak za Oskara Sierockiego