ROZEGRANY MECZ KP MCK MIEROSZÓW VS SOKÓŁ KOSTRZA

Kolejny mecz za nami. Wynik nie jest adekwatny do gry widzianej na boisku. Remisujemy 2:2. Pierwsza połowa wyglądała dość dobrze w wykonaniu mieroszowian. Stwarzali piękne akcje do strzelenia bramki, wychodzili sam na sam z bramkarzem. Pechowo piłka nie chciała znaleźć się w bramce przeciwnika. Do pierwszej połowy było 0:0. W drugiej połowie KP MCK Mieroszów zmienił ustawienie na boisku. Piłkarze rozpoczęli atak od samego gwizdka. Udało się ładnymi strzałami strzelić 2 bramki w wykonaniu Dominika Pacześnego. Kolejne minuty były coraz cięższe. Jeden z zawodników Mieroszowa musiał opuścić boisko (dwie żółte kartki). To skutkowało osłabieniem drużyny. Gospodarze wyszli z opresji i przenieśli grę do ataku. Drużyna Sokół Kostrza jakimś szczęściem wykopuje piłkę spod linii końcowej bramki Marcela, gdzie ku zaskoczeniu kibiców wpada po koźle do bramki.
Od tego momentu gra wyglądała już inaczej, ponieważ gospodarze dostali wiatr w żagle. W ostatniej minucie udaje im się strzelić po dobitce.