ZAPRASZAMY NA BIEG LESISTA TRZYDZIECHA ! 22.09.2019 r. ! ! !

28 sierpnia 2019

Lesista Trzydziecha – 30 km trasa biegu górskiego, w Masywie Lesistej Wielkiej i Małej, który odbędzie się 22 września 2019 r. o godz. 10:00 realizowany przez MCK Mieroszów.

Start, meta oraz biuro zawodów (czynne od godz. 8:00 w dniu zawodów) – Rynek w Mieroszowie. Wpisowe: 50 zł ( w dniu zawodów 70 zł). Rejestracja na stronie ultimasport.pl – pełne dane, regulamin, oraz informacja co w pakiecie pojawią się do końca lipca 2019 r. na stronie facebookowej wydarzenia oraz na www.mck.pl.

Na trasie biegu będą 2 bufety: #1 na 10 km – szczyt Lesitej Wielkiej, #2 na 20,5 km – Ostrosz – przed zbiegiem. Trasa będzie oznakowana. Pomiar czasu, obsługa biura zawodów + 1 punkt kontrolny pomiaru czasu na trasie -> ultimasport.pl

Przewidywane są treningi w miesiącach sierpień oraz wrzesień – informacje będą podawane na bieżąco.
Istnieje możliwość bezpłatnego noclegu na Hali Sportowej – ul. Hoża 4 w Mieroszowie.

Kilka słów o trasie:
Trasa wytyczona jest nie tylko utartymi szlakami ale też takimi drogami, ścieżkami leśnymi które pokazują prawdziwe piękno tego masywu / najgłębszego przełomu rzeki w Górach Kamiennych – Ścinawki (wysokość stoków do 300 m). Trasa z pięknymi widokami na Góry Suche, Karkonosze oraz Góry Wałbrzyskie. Podbieg pod Ługowinę (ul. Wczasowa – cześć Kowalowej) w malowniczej dolinie z pewnością spodoba się każdemu miłośnikowi biegania.

Mapa trasy zawodów online w poniższych linkach: 
https://www.gpsies.com/map.do?fileId=npecmovxrsaahesl

Zapraszamy do uczestnictwa  😊