Puchar Strefy MTB GP Mieroszowa 2019

12 czerwca 2019

23 czerwca 2019 roku zapraszamy wszystkich fanów kolarstwa górskiego do Mieroszowa na kolejną już edycję wyścigu Pucharu Strefy MTB Sudety.

W tym roku naszym sponsorem zostały Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S.A. Dziękujemy bardzo za okazaną Nam pomoc finansową.

Start ( godz. 11.00 ) oraz meta wyścigu, biuro zawodów będzie miał miejsce na stadionie sportowym w Mieroszowie przy ul. Sportowej 4.

Tegoroczna trasa w całości przebiegać w Górach Suchych oraz przecinać miejscowości Gminy Mieroszów tj. Kowalową oraz Sokołowsko.

Zawodnicy mają do wyboru 2 warianty tras:

MINI o długości 21,5 km (840 m przewyższenia)

MEGA o długości 40 km (1500 m przewyższenia)

W obu wariantach tras dla zawodników przewidziane będą bufety (na 11 km i na 27 km).

Limit czasu na wjazd na trasę MEGA (ok 12 km) 1 godz. 40 min.

Kilka słów o trasie – jest to połączenie odcinków, które sprawdziły się podczas poprzednich edycji (np. singiel koło Zamku Radosno), widokowych przejazdów w pobliżu bądź na szczytach Gór Suchych (zwanych potocznie Sudeckimi Alpami), a także zupełnie nowych – wytyczonych przez doskonale znających topografię terenu ludzi z naszej ekipy , dla których MTB to trochę więcej niż pasja 🙂 Z nowości m. in. single na Górze Jatki, w okolicach Kowalowej, oraz na cenionej przez miłośników kolarstwa górskiego oraz enduro górze Włostowa.

Prace przygotowawcze na trasie do wyścigu trwają już od kilku tygodni aby wszystko było idealnie przygotowane pod kątem organizacyjnym.

Poniżej do dyspozycji oddajemy wszelkie dostępne materiały (mapy, profile, ślad trasy, plakat), które przybliżą tą jakże ciekawą propozycję spędzenia wyjątkowych chwil podczas naszego wyścigu.

Wciąż trwają zapisy na wyścig na ultimaport.pl na które zapraszamy pod poniższym linkiem. https://zapisy.ultimasport.pl/454

Istnieje także możliwość zapisania się w biurze zawodów w dniu wyścigu.

Serdecznie zapraszamy do Mieroszowa !

Linki do map online:

MINI https://www.gpsies.com/map.do?fileId=swhlcufduczlfbjb

MEGA https://www.gpsies.com/map.do?fileId=uvwttusszvxehbur

Zapraszamy na oficjalny objazd trasy, który odbędzie się dokładnie na tydzień przed zawodami tj.w niedzielę 16 czerwca o godzinie 10:00.
Zbiórka na stadionie sportowym – ul. Sportowa 4.